درآمد 500 میلیارد دلاری اپ استور در 2019 برای کسب و کار ها

3 هفته پیش

بر اساس این گزارش که شرکت اپل در منابع خبری رسمی خود منتشر کرده در طول سال 2019 میلادی شرکت اپل در کنار تمامی کسب و کارهای آنلاین توانسته نزدیک 519 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

آمار منتشر شده نشان دهنده مجموعه درآمدی است که توسعه دهندگان و کسب و کارها از طریق اپلیکیشن یا بازی در این سرویس آماده داشته‌اند. اپل به صورت رسمی به اپلیکیشن‌هایی نظیر تاکسی یاب های اینترنتی اشاره کرده است و اعلام کرده که این کسب و کارها سومین درآمد را از طریق اپ استور داشته‌اند.

از طرف دیگر، اپلیکیشن‌های سفر، رزرو هتل و سرویس‌های حمل و نقل بین شهری و بین‌المللی دومین رکورد را به ثبت رسانده‌اند. رتبه اول درآمدزایی از اپ استور نیز مربوط به اپلیکیشن‌های خرید و فروش آنلاین محصولات بوده است. به طور کل، مجموعه درآمد کسب و کارهای مختلف از طریق اپ استور شامل موارد زیر می‌شود

  • 1.اپلیکیشن‌های فروش اینترنتی 268 میلیارد دلار در سال 2019
  • 2.اپلیکیشن‌های سفر بین شهری و بین‌المللی 57 میلیارد دلار در سال 2019
  • 3.اپلیکیشن‌های تاکسی یاب اینترنتی 40 میلیارد دلار در سال 2019
  • 4.اپلیکیشن‌های سفارش آنلاین غذا 31 میلیارد دلار در سال 2019

این مسئله نشان می‌دهد که در طول یک سال گذشته شرکت اپل درآمد بسیار ویژه‌ای از فروش اپلیکیشن‌ها به صورت انحصاری و از طریق اپ استور برای دستگاه‌های مختلف داشته است. اپ استور منبع رسمی و تائید شده اپل برای دانلود نرم افزار و اپلیکیشن و بازی برای دستگاه‌های اختصاصی خود است. اپ استور امروزه به صورت اختصاصی برای آیفون، آیپد، مک، اپل واچ و اپل تی وی توسعه داده شده است و اپل از طریق آن اپلیکیشن‌های مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهد. 

برچسب ها: اپ استور درآمد 500 میلیارد دلاری اپ استور در 2019 اپ استور اپل دیجی سالی فروشگاه دیجی سالی واردکننده محصولات اپل فروش اپل در سال 2020

دیدگاه شما

0 نظر