طراحی و ساخت آیفون تاشو با دو نمایشگر همراه با یک لولا

3 هفته پیش

گزارش اخیری که Jon Prosser در یک برنامه یوتیوبی ارائه داده حاکی از آن است که شرکت اپل از همین حالا نسخه‌های اولیه آیفون تاشو را ساخته و در حال تست قابلیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری در آن است. این نسخه اولیه شامل یک تلفن هوشمنددارای دو نمایشگر است که با یک لولا به یک دیگر متصل شده‌اند.

Prosser ادعا کرده که این تلفن هوشمند از بخش پشتی ظاهری شبیه به آیفون 11 دارد که تا حدودی کشیده‌تر شده و شبیه به آیپدها شده است. وی همچنین تا حدودی این طراحی را مورد تمسخر قرار داده و اعلام کرده که این دستگاه شبیه دو آیفون است که به یک دیگر چسبیده باشند.

در اطلاعات فاش شده در این برنامه یوتیوبی مشخص شده که آیفون تاشو باوجود اتصال دو نمایشگر کاملاً مجزا از طریق لولا، رابط کاربری کاملاً یکپارچه و پیوسته‌ای دارد. این مسئله به معنای آن است که حتی در صورت باز شدن هر دو نمایشگر، تصویر در حال نشان داده شدن هیچ نقطه‌ی فاصله‌ای ندارد و یک ظاهر یکپارچه را نشان می‌دهد. Prosser نیز اعلام کرده که توسعه اپلیکیشن‌ها و رابط کاربری به گونه‌ای که به صورت پیوسته در این تلفن هوشمند نشان داده شوند، مهم‌ترین چالش شرکت اپل برای تولید این محصول به‌حساب میاید.

شایعات گذشته حاکی از آن است که شرکت اپل از سال 2018 میلادی پروژه تحقیق و توسعه روی محصولات جدید با امکان تا شوندگی را آغاز کرده است و تا سال آینده اولین نمونه از این محصولات را آماده عرضه به کاربران می‌کند. 

برچسب ها: آیفون تاشو آیفون تاشو با دو نمایشگر آیفون تاشو اپل دیجی سالی فروشگاه دیجی سالی واردکننده محصولات اپل خرید آیفون 11

دیدگاه شما

0 نظر