آغاز تولید آیفون 12 احتمالاً از یک ماه آینده

3 ماه پیش

اپل در حال حاضر تلاش دارد تا مراحل تائید مهندسی ساخت و تست آیفون 12 را آغاز کند و تا پیش از پایان یافتن ماه جولای این محصول را آماده عرضه به کاربران خواهد کرد. بر اساس گزارش وب سایت دیجی تایمر، شرکت اپل تصمیم دارد تا تأخیرهای به وجود آمده ناشی از شیوع کرونا را تا ماه‌های آینده جبران کند و در مدت زمانی کوتاه این محصول را آماده معرفی و عرضه در بازار جهانی کند.

اپل تصمیم دارد تا چند مرحله از تولید آیفون 12 را به صورت هم‌زمان آغاز کند و با سرعت بیشتری این فرایند را به اتمام برساند. با این حال برخی از تحلیلگران، نظیر مینگ چی کو ادعا کرده‌اند که شرکت اپل در بازه زمانی همیشگی امکان عرضه آیفون را ندارد و احتمال تأخیر در معرفی و در نهایت عرضه این سری از تلفن‌های هوشمند را نیز مطرح کرده‌اند. با این حال گزارش‌های منتشر شده اخیر حاکی از آن است که فرایند تولید انبوه آیفون 12 از همین حالا آغاز شده است.

با این وجود ممکن است شرکت اپل برای تولید و عرضه آیفون‌های مبتنی بر فناوری ارتباطی 5G با مشکلات ویژه‌ای مواجه باشد. این مسئله به صورت مشخص به محدودیت‌های ایجاد شده برای فعالیت کارخانه TSMC و دیگر تأمین کننده‌ها شرکت اپل است.

اپل تصمیم دارد تا در سال جاری میلادی از چهار تلفن هوشمند جدید از مجموعه آیفون 12 رونمایی کند. این محصولات همگی با فناوری ارتباطی 5G آماده عرضه به کاربران خواهند شد که امکانات بهتری را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. 

 

 

برچسب ها: آیفون 12 تولید آیفون 12 ios 14 اپل خرید آیفون دیجی سالی واردات محصولات اپل

دیدگاه شما

0 نظر
0