آیپد پرو 4 می‌تواند آناتومی کامل بدن انسان را نشان دهد

2020-04-09 20:22:22.801 +0430 IRDT

در این تبلت توانسته از امکان نمایش آناتومی کامل بدن انسان را برای کاربران فراهم کند. این اپلیکیشن می‌تواند برای دانشجویان رشته پزشکی به کار آید تا از طریق آن به‌طور کامل آناتومی بدن انسان را به صورت مجازی مشاهده کنند و نقشه کامل بدن انسان را مشاهده کنند. گفتنی است که این نسخه پشتیبانی از لنز LiDAR به‌طور کامل دقیق انجام می‌دهد.

این لنز می‌تواند برای اسکن کردن و حتی استفاده در زمینه معاینه و تشخیص برخی از موارد به کار پزشکان بیاید. با وجود این اپلیکیشن آیپد پرو 4 به‌طور کامل می‌تواند یک ابزار کارآمد برای مصارف آموزشی به حساب آید که از طریق آن کاربران می‌توانند به صورت بهینه‌تر و از طریق نوین‌ترین روش‌های فناوری امکان تشخیص آناتومی بدن را داشته باشند.

این اپلیکیشن می‌تواند همچنین به صورت سه بعدی اقدام به نمایش حرکت هر یک از عضلات بدن انسان کندد و یک مجموعه تصاویر کاملاً قابل درک را برای کاربران خود آماده ارائه کند. با این حال کاربران برای دسترسی به این قابلیت نیاز به خرید این اپلیکیشن از اپ استور خواهند داشت.

موارد تشخیص داده شده به صورت واقعیت افزوده می‌توانند روی بدن بیمار و فرد مورد نظر نشان داده شود و کاربران می‌توانند به صورت کاملاً دقیق این تصاویر را مشاهده کنند.

اپلیکیشن 3D4Medical از همین حالا در اپ استور برای دستگاه‌های مبتنی بر آیپد او اس آماده عرضه شده است با این حال توسعه دهندگان آن اعلام کرده‌اند که پشتیبانی از لنز لیدار که در آیپد پرو نسل 4 آماده عرضه شده است، در مرحله تست و بررسی قرار دارد و کاربران نمی‌توانند در حال حاضر به آن دسترسی داشته باشند. 

برچسب ها: آیپد پرو 4 نمایش آناتومی بدن آیپد پرو 4 می‌تواند آناتومی کامل بدن انسان را نشان دهد دیجی سالی خرید از دیجی سالی خرید آیفون 11

دیدگاه شما

0 نظر