آیپد تبلت جادویی اپل 10 ساله شد

2020-03-07 20:15:12.544 +0330 IRST

آیپد آخرین سری از محصولاتی بود که استیو جابز تا پیش از مرگش رونمایی کرد که به یکی از مهم‌ترین رؤیاهای او ربط داشت. جابز پروژه طراحی و توسعه آیپد را پیش از آیفون‌ها آغاز کرده بود؛ با این حال او هرگز از رابط‌های کاربری که برای یک کامپیوتر همراه با نمایشگر مالتی تاچ توسط تیم فنی اپل طراحی شده بود؛ رضایت نداشت.

جابز نهایتاً در سال 2007 یعنی 3 سال پیش از تولید اولین آیپد، اولین نسخه آیفون‌ها را آماده معرفی و عرضه به بازار کرد که به اولین محصول اپل با نمایشگر مالتی تاچ تبدیل شد.

آیپد سه سال بعد از معرفی آیفون، از آیپد رونمایی کرد که در آن زمان به یک دستگاه جادویی با قابلیت‌های ویژه شناخته شد. بسیاری از تحلیلگران در آن زمان آیپد را به عنوان یک محصول انقلابی در نظر گرفتند که با قابلیت‌ها و طراحی ویژه خود می‌تواند دنیای فناوری را تغییر دهد.

آیپد یک محصول ویژه است که از طریق آن کاربران می‌توانستند به موسیقی‌های مختلف گوش کنند یا ویدیوهای مختلف را تماشا کنند. علاوه بر این، اجرای بازی‌ها و خواندن کتاب‌های الکترونیکی از جمله اولین وظایف آیپدهای اولیه به حساب میامدند.

اپل از سال 2016 میلادی تصمیم به تولید و عرضه آیپد پرو گرفت. سری محصولات آیپد پرو، از جمله تبلت هایی هستند که قابلیت‌ها و توانایی‌هایی مشابه با کامپیوترهای شخصی را به کاربران ارائه می‌دهند.

امروزه آیپدها به عنوان یک معادل سبک، ارزان قیمت و البته قابل حمل از کامپیوترهای شخصی به حساب میایند که طرفداران بسیار زیادی در میان کاربران سراسر دنیا دارند و ایده استیو جابز برای ساخت یک کامپیوتر کاملاً مستقل با نمایشگر مالتی تاچ به حقیقت پیوسته است. 

برچسب ها: آیپد تبلت خرید آیفون فروشگاه اپل دیجی سالی فروشگاه ایفون

دیدگاه شما

0 نظر