تولید انبوه آیفون‌ها تا ماه آوریل تغییری نخواهد کرد

2020-03-04 21:40:25.519 +0330 IRST

وی در گزارش اخیر خود که به وب سایت macrumors ارائه داده ضمن رد ادعای اخیر تیم کوک درزمینهٔ بازگشایی کارخانه‌های چینی، اعلام کرده که نیروی کار در کارخانه‌های چینی با تأخیر بیشتری به سرکار خود باز می‌گردند و رسیدن به حجم کاری عادی زمان بیشتری نیاز دارد.

بر اساس این گزارش، بسیاری از شرکت‌های تولید کننده قطعات آیفون‌ها با مشکلات کوچک و بزرگی مواجه شده‌اند. برای مثال Genius Electronic Optical تولید کننده لنز دوربین آیفون‌ها یک ماه است که تعطیل بوده است و فعلاً هم تصمیمی برای بازگشایی ندارد. بر این اساس این شرکت بیش از یک ماه از برنامه عادی خود عقب افتاده است.

تا پیش از این تیم کوک به‌عنوان مدیرعامل اجرایی شرکت اپل اعلام کرده بود که احساس می‌کند که کشور چین اوضاع را تحت کنترل قرار داده و به‌زودی اپل روند تولید محصولات خود در این کشور را از سر می‌گیرد.

با این حال مینگ چی کو اعلام کرده که است که اپل حداقل ۴ ماه از برنامه زمان بندی خود عقب افتاده از و از دسامبر ۲۰۱۹ تا پایان مارس ۲۰۲۰ هیچ کاری نتوانسته انجام دهد. بر این اساس کارخانه‌های چینی اگر بخواهند آماده آغاز فعالیت خود شوند، حداقل تا روزهای ابتدایی آوریل ۲۰۲۰ زمان نیاز خواهند داشت.

مینگ چی کو تا پیش از این اعلام کرده بود که احتمال تأخیر در تولید آیفون‌های مبتنی بر ۵G بسیار زیاد است و اپل ممکن است تا پاییز ۲۰۲۰ امکان تولید انبوه این محصولات را نداشته باشد؛ با این حال این شرکت درزمینهٔ تولید و عرضه آیفون ۹ محدودیت زیادی ندارد و می‌تواند آن را در همان زمان‌بندی مشخص شده آماده عرضه به بازار کند. 

برچسب ها: تولید انبوه آیفون‌ها تا ماه آوریل خرید آیفون 11 خرید آیفون 11 از واردکننده دیجی سالی فروشگاه اپل

دیدگاه شما

0 نظر