آموزش اشتراک گذاری رمز وای فای با استفاده از آیفون

2020-03-04 21:10:12.773 +0330 IRST

به امکان اشتراک گذاری رمز وای فای بدون گفتن آن مربوط می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران به صورت ایمن‌تر امکان اتصال دستگاه‌های افراد مشخصی را به وای فای داشته باشند. این کار باعث می‌شود تا دیگر نیازی به بلند گفتن رمز وای فای نباشد و حتی افراد استفاده کننده از دستگاه‌ها نیز امکان دانستن پسورد وای فای را به صورت ساده نداشته باشند. افراد دیگری که تمایل ندارید تا پسورد وای فای را بدانند نیز نمی‌توانند به اطلاعات حساس شما دسترسی داشته باشند. به یاد داشته باشید که نفوذ به وای فای خانه یا محل کار اولین قدم برای نفوذ به حریم سایبری شما به حساب میاید و به همین دلیل بهتر است از افشای رمز خودداری کنید.

این کار علاوه بر افزایش ایمنی پسورد وای فای باعث تسهیل در روند کار نیز می‌شود و سریع‌تر امکان دسترسی به وای فای مکان‌های کاری و خانه‌ها را به شما می‌دهد. به همین دلیل بسیاری از کاربران آیفون‌ها برای اشتراک گذاری رمز وای فای با یک دیگر از این قابلیت استفاده می‌کنند و دیگر نیازی به استفاده از روش‌های دیگر نخواهند داشت.

۱- ابتدا از اینکه دوست شما در بخش مخاطبین ثبت شده اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت باید دوستتان را در بخش مخاطبین اضافه کنید

۲- وارد اپلیکیشن Settings یا همان تنظیمات اصلی شوید .

۳ - وارد زیر شاخه Wi-Fi شوید .

۴- به وای فای خانه متصل شوید و پسورد آن را نیز وارد کنید .

۵ - حال اعلان دریافتی را مشاهده کنید و گزینه Share Password را بزنید .

 ۶- پس از انجام این کار پسورد وای فای برای دوستان شما به اشتراک گذاشته خواهد شد .

برچسب ها: آموزش اشتراک گذاری رمز وای فای با استفاده از آیفون خرید محصولات آیفون واردات آیفون 11 دیجی سالی فروشگاه اپل

دیدگاه شما

0 نظر