عرضه آیپد و مک بوک با نمایشگر Mini LED در سال 2020 و 2021

2020-02-25 20:34:28.246 +0330 IRST

بر اساس بررسی‌های انجام شده توسط مینگ چی کو، شرکت اپل تصمیم دارد حداکثر تا دو سال دیگر از محصولاتی جدید با نمایشگرهای مینی ال ای دی رونمایی کند. محقق موسسه TF International Securities اعلام کرده که نمایشگر این مک بوک و آیپدها مجهز به 10 هزار LED شده که در مقایسه با نمایشگر XDR امروزی تولید شده توسط شرکت اپل کیفیت بسیار بیشتری دارد. این مسئله باعث می‌شود تا اندازه هر یک از LEDهای به کار رفته در نمایشگر این دستگاه‌های میان رده به 200 میکرون برسد.

مینگ چی کو تا پیش از این اعلام کرده بود که نمایشگر آیپدها در طول دو سال آینده بین بازه 10 تا 12 اینچ باقی خواهد ماند. علاوه بر این نمایشگر مک بوک پروها نیز در بازه 15 و 17 خواهد بود که به عنوان دستگاه‌های رده بالای این کمپانی شناخته خواهند شد.

علاوه بر نمایشگرهای Mini LED شرکت اپل تصمیم دارد تا کیفیت تولید نمایشگرهای اولد به کار رفته در تلفن‌های همراه را افزایش دهد. این شرکت تمایل دارد تا از طریق رایزنی با مدیران ال جی، با کیفیت‌ترین نمایشگرهای اولد به کار رفته در تلفن‌های هوشمند را تولید کند و آن‌ها را در دستگاه‌های جدید خود مورد استفاده قرار دهد.

به طور کل، مینگ چی کو اعلام کرده که سیاست اپل در طول دو سال آینده روی تولید محصولات با کیفیت‌تر به همراه فناوری‌های نوین طراحی و ساخت نمایشگر متمرکز خواهد بود و این شرکت تمامی محصولات خود شامل آیپد، آیفون و کامپیوترهای مک بوک را به نمایشگرهای با کیفیت به همراه جدیدترین فناوری‌های ممکن مجهز خواهد کرد. گفتنی است که مینگ چی کو هنوز اطلاعاتی در مورد بازدهی این محصولات ارائه نداده است.

برچسب ها: عرضه آیپد و مک بوک با نمایشگر Mini LED در سال 2020 و 2021 آیپد و مک بوک با نمایشگر Mini LED نمایشگر Mini LED

دیدگاه شما

0 نظر