قوانین و مقررات

2020-01-03 11:58:10.327 +0330 IRST

در دیجی سالی اعتماد شما برای ما بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل قوانینی به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات وضع شده که استفاده از تمامی آن‌ها به معنای آگاهی کامل و پذیرش کلیه قوانین و مقررات digisally است.

 

قوانین دیجی سالی

1. ثبت سفارش در دیجی سالی به معنی پذیرفتن تمام شرایط و ضوابط شرکت دیجی سالی می باشد وتمام فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی دیجی سالی بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد .

2. تمامی محتوا موجود در وب سایت دیجی سالی از قبیل لوگو ، آیکون ، متن ، ویدیو ، عکس ، نماد ، مجوز ، سورس کد ، اسکریپت ، سرویس و داده‌ها از دارایی‌های فروشگاه اینترنتی دیجی سالی بوده و یا جمع آورنده آن است . کلیه مشخصات محصولات آیفون ، آیپد ، اپل واچ ، مک و  ..... موجود در digisally.ir از وب سایت رسمی اپل بازنشر شده است  .

3. قیمت گذاری بر روی اجناس در سالی فون منطبق با بازار است. قیمت کلیه ی محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمیکند.

 4. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند در غیر اینصورت سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. 

5. دیجی سالی در تلاش می باشد تا تمام اجناس در نهایت صحت و سلامت به دست مشتریان در سراسر کشور برسد. در صورت بروز حادثه در حمل و نقل و وارد شدن خسارت به جنس مرسوله با تائیدیه ی شرکت حمل و نقل ما خسارت را جبران خواهد کرد. ضمنا اسیب های ناشی از حمل و نقل حداکثر باید تا ۲۴ ساعت کاری به ما اطلاع داده شود و سپس پس از تائید کارشناسان ما، کالای مرجوعی پذیرفته میشود.

6. صداقت مهم‌ترین راز تداوم یک کسب و کار است بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی دیجی سالی حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت ، اطلاعات فنی ، عکس کالا‌ها ) به کار می‌گیرد.

7. کاربران می توانند از طریق راه های راتباطی ذکر شده در سایت انتقادات و پیشنهادات را به اطلاع ما برسانند .

* در پایان دیجی سالی خود را ملزم به انجام تمام تعهدات ذکر شده میداند؛ لطفا در صورت مشاهده ی هر گونه تخلف مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده مطلع کنید.

برچسب ها: قوانین و مقررات

دیدگاه شما

0 نظر